تماشا و دانلود انیمیشن مرد اره ای قسمت 1 _ Chainsaw Man _ دوبله فارسی بدون سانسور

انیمیشن مرد اره ای قسمت 1 : مرد اره برقی ( به ژاپنی :チェンソーマン، هپبورن : Chensō Man ) یک مجموعه مانگای ژاپنی است که توسط تاتسوکی فوجیموتو نوشته و تصویر شدهاست. قسمت اول آناز دسامبر 2018 تا دسامبر 2020 در مجله مانگا Shōnen Shueisha ‘s Weekly Shōnen Jump پخش شد . قسمت دوم آن در ژوئیه 2022 در مجله آنلاینShueisha’s Shōnen Jump+ شروع به پخش سریال کرد. فصل های آن تا ژانویه 2023 در 13 جلد تانکوبون جمع آوری شده است. مرد اره برقی داستان دنجی را دنبال می کند.، مرد جوان فقیری که قراردادی می بندد که بدنش را با شیطانی سگ مانند به نام پوچیتا ترکیب می کند و به او توانایی تبدیل قسمت هایی از بدنش را به اره برقی می دهد.

<توجه داشته باشید این انیمیشن برای افراد زیر 15 سال توصیه نمی شود.>

این سریال با کیفیت عالی برای تماشا و دانلود شما عزیزان در سایت قرار داده شد.

اطلاعات فیلمخلاصه داستانعوامل فیلم و بازیگران

امتیاز : 8.6

مدت زمان هر قسمت : 25 دقیقه

تاریخ انتشار : 2022

ژانر: اکشن . ماجراجویانه . انیمیشن

کشور : ژاپن

زبان : دوبله فارسی

انیمیشن مرد اره ای
انیمیشن مرد اره ای

انیمیشن مرد اره ای قسمت 1 :

این داستان در دنیایی جریان دارد که اهریمن‌ها، ناشی از ترس انسان‌ها، باعث آسیب رساندن به انسان‌هایی می‌شوند که درصدد نابودی آن‌ها هستند. انسان همچنین می‌تواند با اهریمن‌ها قرارداد ببندند. دنجی پسری افسرده و جوان است که سعی دارد با فروش چندین عضو از اعضای بدن و کار به عنوان شکارچی اهریمن، بدهی پدر فوت شده خود به یاکوزا را پس دهد.

انیمیشن مرد اره ای
انیمیشن مرد اره ای

دنجی همچنین صاحب سگی به نام پوچیتا است که در واقع اهریمنی است که به ارّه برقی شباهت دارد و در کارهایش به دنجی کمک می‌کند. دنجی توسط یاکوزا مأمور کشتن یک اهریمن است، اما متوجه می‌شود که این یک نقشه توسط یاکوزا برای بدست آوردن پول با کشتن دنجی توسط اهریمن‌ها است.

کارگردان : ریو ناکایاما . ماساتو ناکاسونو

بازیگران :