تماشا و دانلود انیمیشن ایرانی پسر دلفینی 1399 _ Dolphin Boy 2022 _ کیفیت عالی و لینک مستقیم  

انیمیشن پسر دلفینی

انیمیشن پسر دلفینی : پسر دلفینی یک انیمیشن سینمایی تولید سال ۱۳۹۹ محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج با مشارکت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است.

سازمان اوج مدعی است که مالکیت این انیمیشن به جز حق پخش تلویزیونی را با قیمت مناسبی واگذار کرده‌است.

این انیمیشن به کارگردانی و نویسندگی محمد خیراندیش و تهیه‌کنندگی محمدامین همدانی است.

پسر دلفینی داستانی در ژانر فانتزی، ماجراجویی و کمدی دارد. پسر دلفینی بعد از اکران در روسیه، از ۲ شهریور ۱۴۰۱ پس از وقفه دوساله به خاطر کرونا در سینماهای ایران اکران شد.

بر خلاف خبرهای پیشین که این انیمیشن تولید سازمان هنری رسانه‌ای اوج است، همدانی، تهیه‌کننده اثر «پسر دلفینی»، این پروژه را یک پروژه کاملاً شخصی با مالکیت خصوصی خواند.

او گفت که هیچ نهاد و ارگانی در تولید این فیلم مشارکت نداشته‌است و تمام مراحل ساخت بر عهده استودیوی ایرانی اسکای فریم بوده‌است.

این انیمیشن با سه کیفیت مختلف برای تماشا و دانلود شما عزیزان در سایت قرار داده شد.

 

اطلاعات فیلمخلاصه داستانعوامل فیلم و بازیگران

امتیاز : 5.6

تاریخ انتشار : 2022 _ 1399

مدت زمان : 90 دقیقه

کشور : ایران

زبان : فارسی , روسی , انگلیسی

بودجه : 15 میلیارد تومان

فروش گیشه : ۲۳٬۲۴۶٬۴۲۳٬۰۰۰ تومان در ایران
۳۲٫۶ میلیارد تومان در روسیه


انیمیشن پسر دلفینی

انیمیشن پسر دلفینی :

هنگامی که یک هواپیما در دریا سقوط می کند، یک دلفین چرخان جوان به نام سفید و مادرش یک نوزاد انسانی پیدا می کنند که در آن از او مراقبت می کند. پسر بعداً بزرگ می‌شود و بعد از اینکه متوجه می‌شود یک انسان است، برای یافتن مادرش به دریا می‌رود.

اسنوبال زندگی بی دغدغه ای در زیر امواج دارد تا ای اختاپوس غول پیکر شیطانی قدرت را بر دنیای زیر آب به دست می گیرد. پسر به خشکی تبعید می شود، جایی که ناخدا مروارید مهربان او را به آنجا می برد.

به گفته همدانی، این انیمیشن قبل از نمایش در ایران در کشور روسیه اکران عمومی شده و توانسته‌است ۱۰۰ میلیون روبل معادل ۱٬۷ میلیون دلار فروش داشته باشد و سومین رتبهٔ فروش در روسیه را به دست آورد.
اما آمار سایت kinometro مبلغ ۱٫۱ میلیون دلار برای شش هفته اکران می‌باشد.
بر طبق آمار سایت kinometro روسیه، این فیلم پس از شش هفته اکران، مجموعاً در روسیه و کشورهای مشترک المنافع ۱٫۱۴۳ میلیون دلار معادل ۳۲٫۶ میلیارد تومان (قیمت هر بلیت نزدیک ۳ دلار = ۸۵ هزار تومان) فروخته‌است.
این فیلم در جدول فروش انیمیشن امسال روسیه تا این لحظه (۱۸ آبان ۱۴۰۱) در جایگاه یازدهم قرار دارد.
همچنین بر طبق امار سایت سینماتیکت تا بدین لحظه پسر دلفینی، با فروش بیش از ۲۲ میلیارد تومان چهارمین اثر پرفروش سال ۱۴۰۱ سینمای ایران، بعد از سه فیلم کمدی انفرادی، سگ‌بند و بخارست است