تماشا و دانلود انیمیشن جنگ ستارگان بد بچ قسمت 8 _ Star Wars The Bad Batch _ دوبله فارسی بدون سانسور

انیمیشن جنگ ستارگان بد بچ قسمت 8 : جنگ ستارگان: بد بچ (انگلیسی: Star Wars: The Bad Batch) یک مجموعه انیمیشنی آمریکایی ساخته شده توسط دیو فیلونی و پخش شده در سرویس استریم دیزنی پلاس است.

این سریال بخشی از مجموعه جنگ ستارگان میباشد و نخستین سریال انیمیشنی این دنیا است.

این سریال با کیفیت عالی برای تماشا و دانلود شما عزیزان در سایت قرار داده شد.

اطلاعات فیلمخلاصه داستانعوامل فیلم و بازیگران

امتیاز : 7.8

مدت زمان هر قسمت : 24 دقیقه

تاریخ انتشار : 2021

ژانر: اکشن . ماجراجویانه . انیمیشن

کشور : آمریکا

زبان : دوبله فارسی

جنگ ستارگان بد بچ
جنگ ستارگان بد بچ

انیمیشن جنگ ستارگان بد بچ قسمت 8 :

سریال انیمیشنی Star Wars: The Bad Batch داستان یک گروه کلون با تجربه و زبده با نام Bad Batch را دنبال می‌کند که در تلاش هستند تا در کهکشان به سرعت در حال تغییر و بلافاصله پس از جنگ کلون، راه خود را پیدا کنند. اعضای گروه Bad Batch هر یک مهارت‌های منحصربه‌فردی دارند که باعث می‌شود تا سربازانی فوق‌العاده موثر و نیرویی قدرتمند باشند…

جنگ ستارگان بد بچ

نیروی کلون ۹۹، که به بد بچ (دسته بد) شناخته می‌شوند یک گروه نخبه از بین سربازان کلون که به وسیله جهش ژنتیکی ایجاد شده‌اند هستند که این مجموعه داستان آن‌ها را پس از پایان جنگ‌های کلون و سقوط جمهوری کهکشانی و روی کار آمدن امپراتوری کهکشانی روایت می‌کند.

نخستین قسمت این انیمیشن در ۴ می یعنی روز جهانی جنگ ستارگان منتشر شد. فصل اول این مجموعه حاوی ۱۶ قسمت است.

انیمیشن سریالی جنگ ستارگان: بد بچ (Star Wars: The Bad Batch) سریالی انیمیشنی محصول شبکه +Disney است که فصل اول آن از می 2021 منتشر و فصل دوم این انیمیشن هم از سال 2023 پخش شد.
دیو فلیونی که به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی در سریال The Mandalorian (مندلورین) حضور داشت در واقع خالق اصلی انیمیشن Star Wars: The Clone Wars نیز میباشد. آتنا پورتیو، جنیفر کوربت، برد رائو، کری بک و جاش ریمز، دیگر تهیه‌کنندگان این انیمیشن سریالی هستند.