سریال داوینچیز قسمت 12 _ تماشا و دانلود

سریال داوینچیز قسمت 12 : سریال داوینچیز (Da Vinci’s) سریالی کمدی، ماجراجویی، درام، معمایی و خانوادگی به کارگردانی افشین هاشمی و تهیه‌کنندگی مهدی منیری در شبکه نمایش خانگی محصول سال 1402 است؛ فیلمنامه مجموعه داوینچیز را نیز آریان گلصورت، پویا نبی و افشین هاشمی به صورت مشترک، به نگارش درآورده‌‌اند؛ سریال داوینچیز که قرار است روایتی کمدی معمایی داشته باشد، قصه زن و شوهری است که کارمند یک موزه کوچک در تهران هستند؛ آن‌ها به طور اتفاقی یک تابلو از لئوناردو داوینچی پیدا می‌کنند و این سرآغاز ماجراهای مختلفی است.

سیدافشین هاشمی‌مرغزار کارگردان، فیلمنامه‌نویس، بازیگر سینما، تئاتر، تلویزیون و نوازنده ایرانی است؛ هاشمی دارای مدرک مهندسی شیمی از دانشگاه صنعت نفت آبادان (1377) و کارشناسی ارشد کارگردانی از دانشکده سینما تئاتر، دانشگاه هنر (1386) می‌باشد. وی همچنین نوازنده کمانچه است و اجراهایی را نیز در این زمینه در سالن‌های مختلف داشته‌ است. فیلم‌های سینمایی گذر موقت و صدای آهسته از ساخته‌های وی هستند. افشین هاشمی از سال 1372 فعالیت خود را آغاز نمود و با بازی در فیلم خیلی دور خیلی نزدیک پا به عرصه سینما گذاشت.

این سریال با سه کیفیت مختلف برای دانلود و تماشای شما عزیزان گذاشته شده است.

اطلاعات فیلمخلاصه و توضیحاتعوامل فیلم و بازیگران

سال انتشار: 1402

مدت زمان : 50 دقیقه

ژانر : کمدی، ماجراجویی، درام، خانوادگی

کشور : ایران

زبان : فارسی

داوینچیز
داوینچیز

سریال داوینچیز قسمت 12 :
در سریال داوینچیز، پرویز و ملیحه زن و شوهری هستند که در موزه‌ای در تهران کار می‌کنند. یک شب که این زوج مشغول انجام وظایف خود هستند، اتفاق غیرمنتظره‌ای می‌افتد که آن‌ها را سر یک دوراهی قرار داده و می‌تواند زندگی‌شان را برای همیشه تغییر دهد…

کارگردان : افشین هاشمی

تهیه کننده :مهدی منیری

نویسنده : آریان گلصورت، پویا نبی و افشین هاشمی

بازیگران :سام درخشانی، سیما تیرانداز، مونا فرجاد، رضا بهبودی، زهرا کیانی، شبیر پرستار، علی میری، یدالله شادمانی و…