تماشا و دانلود فیلم سینمایی آمارکورد – Amarcord 1973 – دوبله فارسی بدون سانسور

فیلم سینمایی آمارکورد : آمارکورد (به ایتالیایی: Amarcord) فیلمی ایتالیایی در سبک کمدی درام از فدریکو فلینی محصول ۱۹۷۳ است.

«آمارکورد»یک نقد هزلی سوزدار از زندگی محلی ایتالیا در طول دهه۱۹۳۰،در اوج دوره فاشیستی(۱۹۲۲-۱۹۴۳)است.

این فیلم با سه کیفیت مختلف برای تماشا و دانلود شما عزیزان در سایت قرار داده شد.

اطلاعات فیلمخلاصه داستانعوامل فیلم و بازیگران

امتیاز : 7.9

تاریخ انتشار : ‍ 1973

مدت زمان : 123 دقیقه

کشور : ایتالیا و فرانسه

زبان : دوبله فارسی


آمارکورد

فیلم سینمایی آمارکورد :

فلینی در این اثر که آن را در سال ۱۹۷۳ ساخته‌است، خاطرات کودکی‌اش را به تصویر می‌کشد و بیننده را در خیابان‌ها و کوچه‌های شهر به دنبال خودش می‌کشد. برخی از ویژگی‌های فیلم‌های دیگر او که در این فیلم هم دیده می‌شود: کمدی و طنز تلخ، اشاره به غرایز انسانی و موارد بسیار دیگر.

ساکنان خیالی شهر« Rimini» فللینی به ضدفاشیست های خوب یا فاشیست های شیطانی تقسیم نمی شوند.در عوض،تمام کارکترها به شکل کاریکاتورهای استادانه ترسیم می شوند،کمیک گونه که سابقه در فیلم های قبلی فللینی دارند.

فاشیست های فللینی فاسد نیستند،به شکل فردی منحرف اما دلقک هایی رقت انگیز هستند،مظهری از رشد متوقف شده تیپیکال از کل دهکده است.فلینی خود در مقاله –مصاحبه ای تحت عنوان “فاشیست ها در درون ما”می نویسد:”من این عقیده (احساس)را دارم که فاشیسم و دوره نوجوانی ادامه دارند…

فصلهای همیشگی تاریخی از زندگی های ما…کودک ماندن برای همیشه،رها کردن مسئولیت ها برای دیگران،زندگی کردن با احساس آرامشی که کسی وجود دارد که برای شما می اندیشد…و درعین حال،شما این محدویت ها را دارا می باشید،زمان-آزادیی را هدر می دهد که به شما این اجازه را می دهد که رویاهای سطحی و پوچ را پرورش دهید…”

کارگردان : Federico Fellini

نویسنده : Federico Fellini . Tonino Guerra

بازیگران :