تماشا و دانلود فیلم سینمایی آستریکس و اوبلیکس _ Asterix amp Obelix 2023 _ دوبله فارسی بدون سانسور

فیلم سینمایی آستریکس و اوبلیکس: آستریکس و اوبلیکس پادشاهی میانه ( به فرانسوی : Astérix et Obélix: l’Empire du Milieu ) یک فیلم کمدی ماجراجویی لایو اکشن فرانسوی کارگردانی گیوم کانه است که در نقش آستریکس نیز بازی می‌کند . این پنجمین قسمت از مجموعه فیلم های لایو اکشن آستریکس است .

در این فیلم که ژیل للوچ در نقش اوبلیکس همبازی است ، قهرمانان عنوان برای اولین بار به چین امپراتوری سفر می کنند. داستان اصلی بر اساس فیلمنامه ای از فیلیپ مچلن و جولین هروه است. Canet همچنین در فیلمنامه همکاری کرد. این اولین فیلم لایو اکشن آستریکس است که بر اساس هیچ یک از آلبوم های کمیک ساخته نشده است یا ژرار دوپاردیو در نقش اوبلیکس بازی نمی کند.

این فیلم با سه کیفیت مختلف برای تماشا و دانلود شما عزیزان در سایت قرار داده شد .

اطلاعات فیلمخلاصه داستانعوامل فیلم و بازیگران

امتیاز : 5.1

تاریخ انتشار : 2023

مدت زمان : 112 دقیقه

کشور : فرانسه

زبان : دوبله فارسی

فیلم سینمایی آستریکس و اوبلیکس
فیلم سینمایی آستریکس و اوبلیکس

فیلم سینمایی آستریکس و اوبلیکس :
پرنسس فو یی، تنها دختر امپراتور چین ، هان ژواندی ، از دست شاهزاده سرکش، دنگ تسین کین، فرار می کند و به گول می گریزد و از آستریکس و اوبلیکس کمک می گیرد.

ژولیوس سزار هنگ های ارتش خود را به چین می برد تا از دنگ تسین کین دفاع کند…
گیوم کانه در نقش آستریکس , ژیل للوچ در نقش اوبلیکس , وینسنت کسل در نقش ژولیوس سزار . ماریون کوتیار در نقش کلئوپاترا و تیپسی , جیسون شیکاندر در نقش Unhygienix . جاناتان کوهن در نقش گریندمیس , رمزی بدیا در نقش اپیدمیس , لینا چی در نقش تات هان , جولی چن در نقش پرنسس فو یی . لین دان فام در نقش ملکه چین , خوزه گارسیا در نقش بیوپیکس . بون هی مین در نقش دنگ تسین چین فیلمبرداری در ابتدا قرار بود در چین اجرا شود اما…