تماشا و دانلود فیلم سینمایی ای برادر کجایی؟ _ O Brother Where Art Thou 2000 _ دوبله فارسی بدون سانسور

ای برادر کجایی؟ : ای برادر، کجایی؟ یک فیلم کمدی درام طنز محصول ۲۰۰۰به نویسندگی، تهیه‌کنندگی، تدوین و کارگردانی جوئل و ایتان کوئن است . جورج کلونی ، جان تورتورو و تیم بلیک نلسون در این فیلم به ایفای نقش می پردازندو کریس توماس کینگ ، جان گودمن ، هالی هانتر و چارلز دورنینگ در نقش های فرعی بازی می کنند.

داستان فیلم در سال 1937 در روستایی می سی سی پی می گذرد و سه محکوم فراری را دنبال می کند که در جستجوی گنج پنهان هستند در حالی که یک کلانتری بی وقفه آنها را تعقیب می کند. داستان آن یک طنز مدرن است که در عین اینکه ویژگی های اجتماعی جنوب آمریکا را در بر می گیرد ، بر اساس شعر حماسی یونانی هومر به نام اودیسه است .

این فیلم با سه کیفیت مختلف برای تماشا و دانلود شما عزیزان در سایت قرار داده شد .

اطلاعات فیلمخلاصه داستانعوامل فیلم و بازیگران

امتیاز : 7.7

تاریخ انتشار : 2000

مدت زمان : 107 دقیقه

کشور : انگلستان و آمریکا و فرانسه

زبان : دوبله فارسی

ای برادر کجایی؟
ای برادر کجایی؟

ای برادر کجایی؟ :
سه محکوم به نام‌های پیت، دلمار و رهبر اولیس اورت مک‌گیل، از یک باند زنجیره‌ای فرار می‌کنند تا قبل از اینکه منطقه برای ساختن دریاچه آب شود، گنجی مدفون را بازیابی کنند. این سه نفر از یک مرد نابینا که در حال رانندگی با ماشین دستی در راه‌آهن است، آسانسور دریافت می‌کنند . او به آنها می گوید که آنها ثروتی خواهند یافت. اما نه ثروتی را که به دنبال آن هستند. این سه نفر راهی خانه واش، پسر عموی پیت می شوند. آنها در انبار می خوابند. اما واش آنها را به کلانتر کولی گزارش می دهد، او به همراه افرادش انبار را به آتش می کشد. پسر واش به آنها کمک می کند تا فرار کنند…