تماشا و دانلود فیلم سینمایی بنشی‌های اینیشرین _ The Banshees of Inisherin 2022 _ دوبله فارسی بدون سانسور

فیلم سینمایی بنشی‌های اینیشرین : بنشی‌های (ارواح) اینیشرین (انگلیسی: The Banshees of Inisherin) یک فیلم کمدی-درام سیاه محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی مارتین مک‌دونا است.

در این فیلم کالین فارل، برندن گلیسون، کری کندن و بری کیوگن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

این فیلم به داستان دوستان مادام‌العمری می‌پردازد که هنگامی یک شخص به طور ناگهانی رابطه‌شان را خاتمه می‌دهد، به تنگنا می‌رسند.

این فیلم با سه کیفیت مختلف برای تماشا و دانلود شما عزیزان در سایت قرار داده شد .

اطلاعات فیلمخلاصه داستانعوامل فیلم و بازیگران

امتیاز : 7.9

تاریخ انتشار : 2022

مدت زمان : 114 دقیقه

کشور : آمریکا

زبان : دوبله فارسی

بنشی‌های اینیشرین

فیلم سینمایی بنشی‌های اینیشرین :

پس از بروز درگیری بین دو دوست، یکی از آن‌ها به‌طور ناگهانی به دوستی‌شان پایان می‌دهد؛ این کار عواقب نگران‌کننده‌ای را برای هر دوی آن‌ها به همراه دارد.

بنشی‌های اینیشرین نخستین بار در ۵ سپتامبر ۲۰۲۲ در هفتاد و نهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز به نمایش درآمد؛ فارل و مک‌دونا به ترتیب جوایز جام ولپی بهترین بازیگر مرد و اوسلای طلایی برای بهترین فیلم‌نامه را دریافت کردند.

این فیلم در ۲۱ اکتبر ۲۰۲۲ توسط سرچلایت پیکچرز اکران شد. این فیلم از سوی هیئت ملی بازبینی فیلم به‌عنوان یکی از بهترین فیلم‌های ۲۰۲۲ نام گرفت. این فیلم در مراسم گلدن گلوب نامزد دریافت هشت جایزۀ شامل بهترین فیلم – موزیکال یا کمدی و بهترین کارگردانی شد.

بنشی‌های اینیشرین نخستین نمایش جهانی خود را در هفتاد و نهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز در ۵ سپتامبر ۲۰۲۲ انجام داد، جایی که با تشویق ایستاده ۱۵ دقیقه‌ای تماشاگران مواجه شد که طولانی‌ترین دوره جشنواره آن سال بوده‌است. این فیلم همچنین در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو ۲۰۲۲ در همان ماه نمایش داده خواهد شد و برای اکران محدودی در ۲۱ اکتبر ۲۰۲۲ برنامه‌ریزی شده‌است