تماشا و دانلود فیلم سینمایی سه روز آینده – The Next Three Days 2010 – کیفیت عالی با لینک مستقیم

فیلم سینمایی سه روز آینده : سه روز آینده (به انگلیسی: The Next Three Days) یک فیلم سینمایی آمریکایی در ژانر دلهره‌آور به نویسندگی و کارگردانی پل هگیس محصول سال ۲۰۱۰ با بازی راسل کرو، الیزابت بنکس، برایان دنهی، اولیویا وایلد، دانیل استرن، لیام نیسون، کوین کوریگان، جیسون بغه، آیشا هیندز، تایرن جوردانو، جاناتان توکر، روبرت فیتزگرالد دیگز، آلن استیل، ترودی استایلر، لنی جیمز و موران آتیاس است.

این فیلم در پیتسبرگ فیلمبرداری شده و در تاریخ ۱۹ نوامبر ۲۰۱۰ در ایالات متحده آمریکا اکران سینمایی شد. همچنین این فیلم کپی شده از یک فیلم فرانسوی بنام برای همسرم (۲۰۰۸) می‌باشد.

این فیلم با سه کیفیت مختلف برای تماشا و دانلود شما در سایت قرار گرفت.

اطلاعات فیلمخلاصه داستانعوامل فیلم و بازیگران

امتیاز : 7.3

تاریخ انتشار : 2010

مدت زمان : 133 دقیقه

کشور : آمریکا

زبان : فارسی


سه روز آینده

فیلم سینمایی سه روز آینده :

زنی به نام لارا برنان(الیزابت بنکس) به‌طور تصادفی در یک صحنه قتل قرار می‌گیرد قاتل فرار می‌کند و لارا بی‌خبر از همه جا وسیله ای که منجر به قتل شده را جابه‌جا می‌کند حالا همه شواهد علیه اوست و به اتهام قتل بازداشت می‌شود.

تمام تلاش‌های همسرش جان برنان (راسل کرو)برای آزادی او و اثبات بی گناهی لارا بی‌نتیجه می‌ماند، جان تصمیم می‌گیرد با نقشه ای ماهرانه لارا را فراری دهد و با تهیه پاسپورت جعلی خودش و لارا و فرزندشان به کشور دیگر مهاجرت کنند.

کارگردان : Paul Haggis

نویسنده : Paul Haggis . Fred Cavayé . Guillaume Lemans

بازیگران :