سریال گناه فرشته قسمت 8 _ تماشا و دانلود

سریال گناه فرشته قسمت 8 : محصول کشور ایران به کارگردانی حامد عنقا میباشد این فیلم در ژانر درام و خانوادگی میباشد. در این فیلم بازیگرانی چون شهاب حسینی , پردیس پور عابدینی , امیر آقایی و غیره … به ایفای نقش پرداخته اند.
حامد عنقا طراح، فیلمنامه‌نویس و تهیه‌کننده ایرانی که زاده ۱۳۵۷ در تهران است. فعالیت خود را با ساخت مستندهای اجتماعی از سال ۱۳۷۸ شروع کرد. انتخاب – پوست انداختن – بدون تاریخ، بدون امضا از جمله اثاری هستند که نویسندگی انها را برعهده داشته است.

حامد عنقا پیش از این؛ سریال پر مخاطب «آقازاده» را برای شبکه خانگی تهیه کرده بود و فیلمنامه آن را هم به نگارش درآورده بود. از دیگر کارهای عنقا در شبکه خانگی می‌توان به نگارش فیلمنامه فصل اول و دوم سریال «قلب یخی» اشاره کرد.

سید شهاب‌الدین حسینی تنکابنی بازیگر ایران زادهٔ ۱۴ بهمن ۱۳۵۲ است. شوکران – آن شب – خورشید نیمه شب – فروشنده . امتحان نهایی -طعم شیرین خیال و… از جمله اثاری هستند که در انها حضور داشته است.
امیر آقایی بازیگر و نویسندهٔ ایرانی که زادهٔ ۱۰ مرداد ۱۳۵۴ است.

این سریال با سه کیفیت مختلف برای دانلود و تماشای شما عزیزان گذاشته شده است.


اطلاعات فیلمخلاصه و توضیحاتعوامل فیلم و بازیگران

سال انتشار: 1402

مدت زمان : 64 دقیقه

ژانر : درام و خانوادگی

کشور : ایران

زبان : فارسی

سریال گناه فرشته
سریال گناه فرشته

سریال گناه فرشته قسمت 8 :
آتیش چیز بدی نیست، اونچه اضافه اس رو می سوزونه، چیزی موندنی باشه می مونه!…

عنوان یکی از سریال‌های پرستاره در دست ساخت شبکه خانگی است که زمان پخش آن به تازگی اعلام شده است. این سریال را حامد عنقا کارگردانی کرده است.

او در اواخر دهه هفتاد سریالی را برای تلویزیون کارگردانی کرد اما بعد از آن تمام تمرکزش را معطوف به فیلمنامه‌نویسی کرد و در ادامه پا به عرصه تهیه‌کنندگی هم گذاشت…