سریال نیسان آبی 2 قسمت 12 با لینک مستقیم

نیسان آبی 2 قسمت 12 : سریال نیسان آبی به کارگردانی سید مسعود اطیابی در سال 1402 ساخته شده است. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و کمدی می‌باشد. در این سریال حسین یاری، یکتا ناصر، مهران غفوریان. بهناز جعفری، ایمان صفا، مه لقا باقری، گیتی قاسمی، غلامرضا نیکخواه. بیژن بنفشه خواه، علیرضا خمسه، آرش ظلی پور، سیروس همتی، یوسف صیادی. جواد پولادی و صفر کشکولی به هنرمندی پرداخته‌اند.

این سریال با کیفیت عالی برای دانلود قرار داده شده است.

اطلاعات فیلمخلاصه داستانعوامل فیلم و بازیگران

تاریخ انتشار : 1400

مدت زمان : 45 دقیقه

ژانر: طنز

کشور : ایران

زبان : فارسی

نیسان آبی
نیسان آبی

نیسان آبی 2 قسمت 12 :
دو سه سالی گذشت، رابطه جمشید و زری دیگه مثل سابق نبود، رضا و‌ پری هم دیگه اون رضا و پری قبل نبودند تا اینکه شب عروسی ممد… ای واای از شب عروسی ممد، ای فریاد از شب عروسی ممد!…

رضا نیز ترانه سرایی را در پیش گرفت و اگرچه استعداد آنچنانی نداشت اما تلاش کرد تا بتواند برای خوانندگان ترانه‌های کوچه بازاری بگوید. او مدعی است اکثر شعارهای پشت وانت‌ها از سروده‌های او است و از این بابت خوشحال است.

ساختمان کلی داستان نیسان آبی با معرفی کامل شخصیت‌های اصلی و فرعی از جمله جمشید و رضا و همسرانشان زری و پری و همچنین کاراکترهای فرعی از جمله ممدچاخان به خوبی چیدمان شده و از این بابت مخاطب می‌تواند خودش را جای شخصیت‌ها بگذارد و در دنیای فانتزی و کمدی آن‌ها زندگی کند.