کی داده کی گرفته – 1396


کی داده کی گرفته با ژانر اجتماعی به کارگردانی و نویسندگی علیرضا شاه حسینی، تهییه کنندگی وحید غریب لو و محصول سال 1396 است.

از بازیگران این فیلم می توان به نیما شاهرخ شاهی، عبدالرضا اکبری، امیر نوری، مجید شهریاری، سیاوش قاسمی، کیمیا فلاحی و توحید غنی زاده اشاره کرد.

این فیلم سینمایی با کیفیت عالی برای دانلود شما عزیزان قرار داده شده است.


اطلاعات فیلمخلاصه و توضیحاتعوامل فیلم و بازیگران

سال انتشار : 1396

سال تولید: 1393

مدت زمان : 1 ساعت و 36 دقیقه

کشور : ایران

زبان : فارسی

کی داده کی گرفته

فیلم کی داده کی گرفته درباره پسری هست که قصد ازدواج دارد و لحاظ شرایط خانوادگی و مالی بسیار خوب انتخاب های زیادی دارد.پدرش دوست دارد او با دختری از یک خانواده با اصل و نسب ازدواج کند و دختران زیادی به او معرفی کند اما پسر دل در گروی کسی دیگر دارد….

درباره کارگردان :

علیرضا شاه حسینی نویسنده سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار علیرضا شاه حسینی می‌توان به فعالیت در فیلم خلوت دل، فیلم کی داده کی گرفته؟ اشاره کرد.

علیرضا شاه حسینی در سال 1391 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در تولید اثر مهمی حضور داشته است. اثر مهم علیرضا شاه حسینی در این سال، فعالیت در فیلم خلوت دل به کارگردانی علیرضا شاه حسینی محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی علیرضا شاه حسینی فعالیت در فیلم خلوت دل بوده است.

علیرضا شاه حسینی سال 1391 فیلم خلوت دل به عنوان نویسنده فعالیت داشته است که توانست با مهارتش، جای خود را میان اهالی فضای سینما مطرح کند.

کارگردان : علیرضا شاه حسینی

تهییه کننده : وحید غریب لو

نویسنده : علیرضا شاه حسینی

بازیگران :