فیلم سینمایی شمعی در باد

سینمایی شمعی در باد : شمعی در باد فیلمی به کارگردانی پوران درخشنده محصول ۱۳۸۲ ایران است. فیلم نامه نویسان شمعی در باد، درخشنده و محمدهادی کریمی هستند. مدت زمان فیلم ۱۲۰ دقیقه است.

“شمعی در باد”، اثری احساسی و مؤثر در ژانر خانوادگی.درام است که در سال 1392 توسط استاد کارگردانی، پوران درخشنده. به تماشاگران ایرانی ارائه شد. فیلم شمعی در باد به کارگردانی پوران درخشنده. یکی از تلاش‌کننده‌ترین و برجسته‌ترین آثار این هنرمند در عرصه هنر سینما است. او نه تنها به عنوان کارگردان این فیلم مشغول به کار بوده بلکه خود اسکریپت فیلمنامه را نیز به عهده داشته است.

ششمین فیلم پوران درخشنده سازنده آثاری موفق مثل پرنده کوچک خوشبختی و هیس دخترها فریاد نمی‌زنند در مقام فیلم‌ساز بوده است. در بیست و دومین دوره جشنواره فیلم فجر به نمایش در آمد و نامزد دریافت ۴ سیمرغ بلورین شد که در این میان موفق به دریافت پنج جایزه بهترین بازیگر نقش اصلی مرد نیز شده است.

این فیلم با سه کیفیت عالی و رایگان برای شما در سایت قرار داده شده

اطلاعات فیلمخلاصه و توضیحاتعوامل فیلم و بازیگران

سال انتشار : 1382

مدت زمان : 120 دقیقه

کشور : ایران

زبان :  فارسی

فیلم سینمایی شمعی در باد
فیلم سینمایی شمعی در باد

فیلم سینمایی شمعی در باد :
فرزین دانشجوی انصرافی است که پدر و مادرش از هم جدا شده‌اند و او با مادرش زندگی می‌کند. مادر فرزین قصد ازدواج مجدد دارد و فرزین هم بین رفتن به خارج از کشور و انواع و اقسام پریشانی‌ها و اضطراب‌ها تنها مانده و کسی او را درک نمی‌کند. به‌طور اتفاقی با آیدا که مدیر یک مؤسسه خیریه است . آشنا می‌شود و قرار می‌شود برای او سایت راه اندازی کند. به تدریج رابطه آنها عمیقتر می‌شود و فرزین پی می‌برد که آیدا می‌تواند او را به آرامش برساند…

  کارگردان : پوران درخشنده

تهیه کننده : پوران درخشنده

نویسنده : پوران درخشنده و محمدهادی کریمی

بازیگران :