قوانین و مقررات سایت

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات “به نام ایران
ورود کاربران به وب‏‌سایت “به نام ایران” هنگام استفاده از پروفایل شخصی، و سایر خدمات ارائه شده توسط “به نام ایران” به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط، قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است.
از تمامی کاربران گرامی سایت تقاضا می‌‌شود پیش از استفاده از خدمات این سایت، تمامی قوانین ذکر شده را با دقت مطالعه فرمایند. لازم به ذکر است در صورت نقض هر یک از مفاد این توافقنامه توسط کاربر ، “به نام ایران” مجاز است دسترسی کاربر را مسدود نماید.بدیهی است کاربران ملزم به رعایت قوانین این توافقنامه و تمامی تغییرات در مفاد آن بوده و در صورت نقض قوانین هیچگونه عذری از طرف کاربر، منجمله عدم اطلاع از قوانین و یا تغییرات انجام شده، پذیرفته نخواهد بود.


قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های انتشارات “به نام ایران” به هیچ عنوان منطبق با قوانین  دروغین و بی اساس جمهوری اسلامی ایران نیست، بلکه بر اساس قوانین رایج تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است. بنابراین اینجا نه سایت مذهبی است نه سایت بررسی حرام یا حلال بودن بلکه یک رسانه تصویری میباشد . در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها تغییری ایجاد شود، در همین صفحه و با رنگ غیر مشابه منتشر و به روز رسانی می شود و به تمامی کاربران در بالای منوی سایت اطلاع رسانی میشود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تمامی ویدیو های منتشر شده در سایت استاندارد اولیه و جهانی فیلم و سینما میباشد و از آنجا که ما نقش یک رسانه اینترنتی را ایفا می کنیم به هیچ عنوان در فیلم دستکاری نکرده و به حذف تصاویر غیر اخلاقی در بعضی از فیلمهای سایت نمی پردازیم و از نظر ما حذف تصاویر بعضی فیلمها غیر اخلاقی تر از خود آن تصویر میباشد. پس لطفاً قبل از پخش فیلمها در کنار افراد کم سن و سال خانواده به توضیحات در همان صفحه یا نقد های اینتری توجه بفرمائید.

محتوای ارایه شده بر روی سایت “به نام ایران” با رعایت تمام ملاحظات فنی تهیه و در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. بنابراین “به نام ایران” مسئولیت هر گونه مشکلات و اختلالات نرم افزاری و سخت افزاری وارده به کامپیوتر و گوشی هوشمند کاربر را از خود ساقط می‌کند.

قوانین ثبت نام

به نام ایران” متعهد می‌شود اطلاعات شخصی کاربران را فقط نزد خود نگه دارد و از افشای آن به هر شخص یا گروه سوم شخص اجتناب ورزد. در اکثریت سایتهای ایرانی متاسفانه این مسئله رعایت نمیشود و حتی خیلی از این سایتها آدرس ایمیل کاربران خود را به شرکت های تبلیغاتی میفروشند به همین دلیل است که سایت ما به صورت مکتوب این مسئله را متعهد میگرد.

هنگام ثبت نام و عضویت در سایت “به نام ایران“، متقاضی موظف به ارایه مشخصات فردی خود شامل:
نام، نام خانوادگی،
آدرس ایمیل و غیره به صورت دلخواه است.  پس از انجام مراحل ثبت نام و تایید نهایی عضویت، پروفایلی برای کاربر تشکیل خواهد شد که کلیه فعالیت‌های کاربر در سایت “به نام ایران” اعم از فیلم، فیلم‌های مشاهد شده به صورت آنلاین و غیره در آن ثبت می‌شود. کاربر می تواند در هر زمان به پروفایل شخصی خود در سایت مراجعه کند و اطلاعات خود را حذف یا ویرایش کند.

قوانین کامنت و تبادل نظر

مدیران، ادمین ها و کاربران سایت به هیچ عنوان در کامنت ها حق توهین به یک دیگر را ندارند. توجه کنید که انتقاد با توهین دو عمل بسیار متفاوت است و قبلاً از ادمین ها و مدیران سایت به صورت الزامی درخواست شده که به هیچ عنوان به شخص یا کاربری در سایت توهین نگردد، اما متاسفانه نوشته کاربران منتقد در بعضی مواقع بسیار شدیدالهن میباشد که ناسزا گویی نیز به همراه دارد، بنابراین طبق قوانین سایت ادمین در صورت مشاهده کلمات رکیک حق دارد کامنت را قبل از انتشار ویرایش کند و کلمات غیر اخلاقی را حذف کند. ولی اگر اینگونه کاربران نیز بخواهند با توهین مجدد به کاربران دیگر یا ادمین ها ادامه دهند بدون هیچ قید و شرطی پروفایل آنها در سایت حذف و بلاک خواهد شد.

روزانه هزاران نفر به دلایل فنی سیستم خود یا دانلود همزمان قادر به دانلود نمیشوند و به اشتباه کامنت میگذارند که لینک دانلود مشکل دارد و تصیح کنید پس از بررسی متوجه میشویم لینک دانلود هیچ گونه مشکلی ندارد و کاربر یا با پراکسی میخواهد دانلود کند یا آی پی وی بلاک شده که نمیتواند دانلود کند، پس نمیتوانیم جواب این افراد را دائماً پاسخ دهیم در غیر اینصورت نیاز به یک گروه بزرگ تایپیست خواهیم داشت. به این ترتیب عدم پاسخ گویی ما به دلیل بی احترامی به درخواست مخاطب نیست بلکه کسری زمان و ادمین میباشد.


 

قوانین دانلود

در حال حاضر تمامی محتویات سایت در ایران رایگان میباشد و هیچ گونه محدودیتی برای دانلود نمی باشد، این سایت برای شما مخاطب محترم تهیه شده و قرار نیست هیچ وقت محتویات آن از دسترس خارج شود، پس دلیلی ندارید که برای دانلود به صورت گروهی و تعداد بالا  .همزمان اقدام کنید، چرا که این عمل شما باعث میشود دیگر کاربران به مشکل بخورند، چرا که ما بودجه یوتوب را نداریم که میلیونها سرور در اختیار داشته باشیم، پس خواهشاً در دانلود کردن حریص نباشید وعجله نکنید تموم نمیشه
اشخاصی که بیش از 3 فایل را همزمان دانلود کنند سرور آنها رابلاک میکند و حتی ادمینها هم دسترسی ندارند آدرس آی پی یا شخصی را از حالت بلاک خارج نمایند. پس خواهشاً برای استفاده بهتر از سایت اول به خودتون احترام بگذارید و بعد به دیگران.

اعتبار لینکهای دانلود مستقیم، بنا به دلایل امنیتی سایت فقط 24 ساعت میباشد

در رابطه با لینک های دانلود کمکی توجه داشته باشید این لینکها وقت زیادی از ادمین ها برای آپلود میگیرند و صرفاً موقتی میباشد و دیتا سنترهای لینک کمکی موقت هیچ گونه تعهدی نسبت به فایلها ندارند و با اولین اخطار سازنده لینکها را پاک میکنند ، در اینجور مواقع اگر ادمین ها کمی آزاد باشند آن لینکها را بروز رسانی میکنند در غیر اینصورت شما میتوانید از لینک مستقیم دانلود کنید گذاشتن کامنت های تکراری و اسپم برای این لینکهای کمکی هیچ تاثیری بر روند کار ادمینها ندارد پس پیشا پیش خواشمند هستیم از گذاشتن اینگونه درخواست های مکرر خودداری فرمائید.
افراد بسیاری بی تجربه در دانلود هستند و از سایتهای لینک کمکی اکانت میخرند و فکر میکنند که با خرید اکانت در آن سایت ها در صورت عدم دانلود ما باید جواب گو باشیم بار ها در کامنت های سایت اشاره شده که پیشنهاد میکنیم اکانت نخرید و اگر خردید مسئولیت آن سایتها با ما نیست ما هم مثل شما برای آن سایت ها کاربر محسوب میشویم


-DMCA-

اگر شما صاحب اثری از فیلمهای سایت ما هستید و مایل به انتشار فیلم خود در سایت ما نمی باشید میتوانید به آدرس ایمیل
contact[@]benameiran.com
پیام ارسال کنید و مدارک ثبتی فیلم خود را برای ما ارسال کنید که سایت نسبت به حذف آن فیلم اقدام کند.
توجه داشته باشید افرادی که قبل از درخواست به سایت در گوگل یا هرجای دیگر نسبت به حذف لینک ما اقدام کرده باشند هیچ گونه اقدامی صورت نخواهیم داد


 

قوانین متفرقه

 از ارسال درخواست انتشار فیلمی که هنوز چند ساعتی نیست که منتشر شده جداً خودداری کنید و وقت ادمینهای سایت را برای پاسخ دادن به این سوالات از بین نبرید . سایت در صورت صلاح دید خود فیلم را منتشر میکند و دیکته کردن شما برای ادمین ها هیچ گونه تاثیری بر روند انتشار یا انتشار سریع فیلم یا سریال ندارد. معمولاً ویدیو کلوپ هایی که ویدیو ها را از سایت ما دانلود میکنند و می فروشند همیشه اولین ها هستند که اسرار بر گذاشتن سریع فیلم یا سریال دارند. این افراد حتی نمیخواهند یک فیلم را از سایت فروشنده بخرند  و به عبارتی عامیانه تر میتوان گفت دنبال مفت خوری یا مفت بری هستند.

بارها و بارها تکرار شده که ما اگر فیلمی در حال اکران باشد را به هیچ عنوان منتشر نخواهیم کرد حتی اگر آن فیلم را در آرشیو داشته باشیم پس لطفاً وقت و انرژی خود را برای درخواست اینگونه فیلمهای در حال نمایش حدر ندهید مگر اینکه سایت متوجه همکاری ناشر یا سازنده فیلم شود که با افراد سود جو یا دولت همکاری مکرر و دائمی دارند.

از درخواست فیلم های با سانسور خوداری کنید و اگر دنبال فیلم سانسور شده میگردید سایتهای وابسته به جمهوری اسلامی زیاد هستند که میتوانید آنجا پیدا کنید.


 

 

به نام ایران
به نام ایران